WOW!!! Chcę to! 14. // WOW!!! Wanna have it! 14.

Wiszące półki zamiast regału - proste i bezproblemowe rozwiązanie. Kto jeszcze chce mieć takie u siebie w domu? A może już ktoś takie ma?


Wielu z nad martwi sprzątanie wokół cokołu mebli lub pod ich nóżkami, gromadzący się kurz odstrasza, a to idealne rozwiązanie aby tego uniknąć. Kurz z łatwością będziemy mogli wciągnąć odkurzaczem lub sprzątnąć miotełką. Również mycie podłogi nie sprawi problemów. Wiszący regał wygląda lekko i schludnie.

Hanging regal? Es! It is easy to clean and looks so light. I felt in love with that solution. You can put it in living room, dining room or inner space. Do you like it? Wow! I wanna it!


1 /

Ola z apetycznego wnętrza

6 komentarzy:

 1. Hmmm... chyba złe zdjęcie ... albo muszę szybko napić się kawy :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się połączenie plastikowego krzesła z owczą skórą, sama zastanawiam się czy nie zakupić takiego zestawu.

  OdpowiedzUsuń
 3. ja tez chcę, tylko gdzie? haha:) miejsca brak;)
  buziaki Olu

  OdpowiedzUsuń
 4. Co do wiszących półek, obawiam się, że mogą się wyginać pod ciężarem. Jestem bardzo ciekawa opinii osób, które już takie meble posiadają...


  www.WnetrzaZewnetrza.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Na mojej liście jest własny kolaż - totalnie chcę to! Widziałem nawet kilka fajnych propozycji od https://arslonga.com.pl/57-obrazy-abstrakcja i chyba w tym kierunku pójdę. Mam dość proste i... męskie wnętrze, więc nieco szaleństwa i kreatywności aranżacyjnej się przyda. Masz jakieś pomysły albo wpisy to polecenia, które mogłyby być inspiracją?

  OdpowiedzUsuń

Instagram