Love loft // Love loft

Z czym Wam się kojarzą lofty, prócz cegły, industrialnego charakteru i wysokich wnętrz? Mi z takimi podziałami jak na fotografiach poniżej.


Zamiast zwykłej ściany lub drzwi, przegroda w charakterze loftu. Nie przesłania pięknego widoku, wręcz go kadruje. Jest także dekoracją i wewnętrznym oknem, które otwiera widok na inną część domu. Niezależnie od miejsca gdzie się znajdują, wprowadzają wszędzie osobisty charakter i styl. Podoba się?
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 

Ola z apetycznego wnętrza

6 komentarzy:

 1. Ciekawe rozwiązania, mnie też fascynują lofty a w szczególności pomieszczenia pofabryczne przekształcone w apartamenty. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Kocham lofty, tą przestrzeń i możliwości. Piękne propozycje drzwi jako furtki do kolejnego poziomu domu :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. jedne z moich większych marzeń :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam szkło we wnętrzach :) Nie tylko drzwi ale i takie balustrady szklane https://glasssystem.com/kategoria_produktu/systemy-balustrad-szklanych/ czy systemy ścian. Można w łatwy sposób i bardzo efektownie przedzielić wnętrze w ten sposób :) Nie zabierając dużo miejsca przy tym ani światła.

  OdpowiedzUsuń
 5. Mnie lofty najbardziej kojarzą się z surowością materiałów wykończeniowych. Jest to styl, który do mnie przemawia. Zaprezentowane w tym wpisie realizacje bardzo przypadają mi do gustu. Najbardziej podoba mi się dobór oświetlenia - te okrągłe wiszące szklane kule wyglądają cudownie!

  OdpowiedzUsuń

Instagram