kontrast ma znaczenie // contrast has the meaning

W jaki sposób dobieracie materiały do swojego domu? Ten przykład, który chcę Wam dziś przedstawić opiera się na kontrastach. Nie tylko kolorystycznych, ale przede wszystkim materiałowych. Zaczerpnijmy inspiracji.


Gdy zobaczyłam to mieszkanie od razu pomyślałam o tym, aby na jego przykładzie przedstawić Wam grę kontrastów. Surowa odkryta cegła, na biały tle, a w jej towarzystwie ulubione ubrania właścicielki. To oczywiście zabiegi stylistyczne, ale jak mocno przyciągające oko. Często dekoracje przygotowane przez stylistę są znakomitą inspiracją dla naszych domowych aranżacji, bo to one najbardziej przykuwają uwagę. A drewniana ściana w kuchni? Bajka! A Wam, co najbardziej się tu podoba?

Contrast, I love it! That home shows, how big role plays contrast in interior design. Not only color contrast, but also with materials. I felt in love with place with rug and clothes: white wall, brick and favorites girly things. Beautiful! Also, you could find nice wooden accent in the kitchen. Simple, white furniture makes small cozy place to eat. What do you find special there?FOTO /

Ola z apetycznego wnętrza

12 komentarzy:

 1. Jest takie jasne i przejrzyste. No i ta noga od stołu :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobór materiałów do mojego domu opiera się na wyborze z....kilku propozycji. Albo coś przykuwa moją uwagę i biorę to, albo szukam inspiracji dalej. Widzę, że u Ciebie przeważa biel, jasność kolorów, co daje (w moim odczuciu) spokój, ciszę, porządek...Krys

  OdpowiedzUsuń
 3. i tak będzie właśnie wyglądać moja tworząca się właśnie sypialnia. Chociaż zapewne pojawią się w niej tez akcenty niebieskiego.

  OdpowiedzUsuń
 4. o tak tak tak! :) kontrasty uwielbiam, zwłaszcza biel z czernią:)
  ładnie pokazane...to mieszkanie idealnie się do tego nadaje:) sypialnia to mistrzostwo! zawsze marzył mi się taki wieszak otwarty na ubrania:)

  OdpowiedzUsuń
 5. mi się strasznie to wnętrze podoba :) biało, jasno, a ta czerwona cegła i drewniana ściana dodają uroku :)

  OdpowiedzUsuń
 6. świetny ten urywek cegły :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Biel i cegła zawsze są u mnie numerem jeden. Podobają mi się jeszcze zdjęcia nad łóżkiem:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Podłooooga - zakochałam się!

  OdpowiedzUsuń
 9. Biało, czystko i przejżyście :) TAK JEST !

  OdpowiedzUsuń
 10. Wnętrza idealne. Mnie marzy się drewniana podłoga, aby sobie po niej na boso z przyjemnością stąpać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Rzeczywiście ciekawe połączenie :) A dzięki dekoracjom i elementom drewna zwłaszcza wnętrze wcale nie wygląda surowo. Jasne, przytulne aranżacje to to, co lubię najbardziej ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. Uwielbiam biale wnętrza, surowe, z dodatkiem drewna lub cegieł, dlatego zaprezentowane mieszkanie po prostu mnie zachwyciło. Bardzo podoba mi sypialnia i ta drewniana ściana. Można wiedzieć jak zostala zrobiona?

  OdpowiedzUsuń

Instagram