"wypunktowany" pokój dziecięcy // "dotted" kids space

Lubię kropki i ostatnio coraz częściej spotykam się z ich samodzielnie wykonaną wersją :) sama chciałabym czymś tak się zabawić. Dziś wypunktowany pokój dziecięcy.

Nie wiem czy chciałabym zamieszkać w tym pokoju, jednak pomysł na jego aranżacje, prosty i efektowny, bardzo mi się podoba. Zwróćcie uwagę jak dogadały się paski w towarzystwie drobnego i równie mocnego wzoru, dla mnie to dobry przykład, że w tym sezonie można łączyć wzory dowolnie. A Wy jak myślicie?

Cozy and minimalist space. Kids space. I like the handmade pattern on the wall. It is simple thing but also good effect, nice for eye. Did you see the company: dots and stripes? It is amazing how brave is the owner of this place :)FOTO /

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. wygląda to na prawdę bardzo oryginalnie, przyciąga wzrok :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się ten pokoik. Kropy są super. Moją uwagę zwróciły jednak czarne zasłony - nigdy nie wpadłabym na to, żeby je powiesić w dziecięcym pokoiku...

  OdpowiedzUsuń
 3. podoba mi sie.. te kropki niby chaotyczne.. a jednak jakiś plan zakropkowania w nich widać :) i zawsze byłam zdania ze jak kolory są takie same lub zblizone to wzorami mozna poszalec ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. dla mnie fantastycznie, chociaż też bym się nie wprowadziła :P

  OdpowiedzUsuń
 5. a mi się bardzo podoba :) jestem zdania, że kropki , paski zawsze w modzie i zawsze są mi bliskie :) uwielbiam oglądać inspiracje pokoików dla dzieci :) są taki słodkie, szczególnie teraz te pluszaki. Szkoda, że jak byłam mała to tego nie było :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dla mnie bomba Już mamy ciemnobrązowe, grube zasłony - no to jeszcze kropy na wakacje!

  OdpowiedzUsuń
 7. Super pomysł - prosty, a efektowny :)

  Wnętrza w skandynawskim stylu - zapraszam :) http://skandichic.pl/

  OdpowiedzUsuń

Instagram