MENU INSPIRACJI: miejsce do wypoczynku // MENU of INSPIRATIONs: cozy place

Jak patrze na pogodę za oknem czasem mam ciarki. Nie wiem czy słońce, które niewinnie wyłania się zza chmury powoduje, że jest ciepło, czy też po wyjściu zaskoczy mnie wiatr... dlatego dziś taki kojący wpis :)

Teraz gdy za oknem zima lub wiosna, nie mogą się dogadać, miło usiąść w domowym zaciszu, w ulubionym miejscu, zatopić się w poduszkę lub usiąść w kuchni przy kuchence i spoglądać za okno.. gdzie lubicie wypoczywać? 

When the weather outside is like a big mix, it s nice to sit down in place where we love to be. Cozy places are the best solution when outside is cold... not warm like in spring. Where do you like relax? living room, near to the pillow or maybe in the kitchen?1 / 2 / 3 / 4 / 5

Ola z apetycznego wnętrza

9 komentarzy:

 1. Ja to chyba wypoczywam tylko w sypialni ... oczywiście podczas snu :) Czekam na cieplejsze dni, żebym mogła w promieniach słońca wypić kawkę na tarasie ...
  Mój faworyt to 1.

  OdpowiedzUsuń
 2. oj tak, mnie też już się marzy wypoczynek na świeżym powietrzu... póki co herbata zielona i przeglądanie blogów, prasy i rozwijanie hobby, to przyjemne z pożytecznym :) a i film dobry również... oczywiście cudna sofa, poduchy, pled, smakołyk i jest fajnie :)
  2 i 4 mmm...

  OdpowiedzUsuń
 3. zawsze jak dodajesz takie propozycje, to każda jest tak atrakcyjne, że nie moge wybrać tego naj! Wszystko jest naj i wszystko mi pasuje :))

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja jestem pełna obaw. Zaczynam lubić wszędzie wypoczywać :P

  OdpowiedzUsuń
 5. tęknie za zielenią za oknem. I nieważne gdzie, ważne żeby było zielono:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Moim zdaniem wygodna sofa w salonie to obowiązkowy element wyposażenia :) W moim wnętrzu umieściłam sofę Royal od Puszmana, ale nie pogardziłabym także wygodnym fotelem typu kokon :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystko doskonale wygląda

  OdpowiedzUsuń
 8. Ale piękne inspiracje! W ogóle uwielbiam drewniane domy i wnętrza. Mają swój urok i styl <3

  OdpowiedzUsuń
 9. Podoba mi się ta przestrzeń

  OdpowiedzUsuń

Instagram