bielsza biel // whiter whites

Czy nie macie czasem takiego wrażenia, że jakaś fotografia Was razi? Zbyt mocno na wasz wzrok oddziałuje jakaś barwa? Ja ostatnio spotykam się z takimi zdjęciami jak te z mojego posta. Trochę inspiracji o bieli...


Jakie są Wasze odczucia patrząc na te fotografie? Moje? Są piękne, ale bardzo zimne w odbiorze, może jedynie zamieszkałabym w tym pokoiku w marokańskim stylu, tu elementy ażuru i tkanin dodają nieco ciepła. Na innej fotografii drewno umila atmosferę. A Was, jaki szczegół zachęca?

Everytime when I see interiors like this I think about that, it it will be mine is it a good space to live? bright, sunny, modern, but... there it is not cozy. It is cold. Maybe, if you look second time on it, you could find elements which optical warmed the space, like: wood, openwork or fabric... What do you think? 
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7

Ola z apetycznego wnętrza

8 komentarzy:

 1. A mnie tam się podoba ;P
  Miłego weekendu!

  OdpowiedzUsuń
 2. fajne te mieszkania, ja najbardziej lubię połączeni bieli z oliwkowym, robi się tak ciepło :) kocham również biel + drewno+ czerwona cegła ach! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Kocham biel! Jestem bardzo zmeczona ponurym post post prl-owskim wnetrzem mojego aktualnego mieszkania. Ciezkie, czarne meble zaslaniajace cale sciany, ciemne dywany... Ble... Gdy tylko uda mi sie zdobyc swoj wlasny dom, urzadze go z przewaga bieli!

  OdpowiedzUsuń
 4. Dla mnie nie jest zbyt zimno. Jest jasno, czysto, bez nadmiaru koloru... i zbyt wiejsko ;) poważnie, te wszystkie przecierki, stare drewno, całe mnóstwo rzeczy-na-wierzchu... to nie dla mnie. Nie to, że nie lubię ciepłych, przytulnych wnętrz - lubię, ale w bardziej eleganckim wydaniu. Za to pierwsza inspiracja w bieli - super, z wyjątkiem tego fioletowego czegoś tam ;)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Lubię jasne kolory, ale najbardziej połęczenie bieli z zielenią i kolor jasnego drewna, w kuchni kolor stalowy. Wszystko raczej w jasnej tonacji ale za dużo bieli nie wpływa na mnie kojąco. Pozdrawiam, Krys

  OdpowiedzUsuń
 6. Kiedyś w ogóle nie podobały mi się białe wnętrza, tzn. wydawały mi się takie surowe i niepraktyczne... Ale teraz coraz więcej jest inspiracji, od których nie mogę oczu oderwać :) Biel z czernią to dla mnie zbyt mocne połączenie i poważne połączenie, nie wiem, czy wypoczęłabym w takiej sypialni. Ale już wszelkie kolorowe dodatki, zwłaszcza te w ciepłych odcieniach, pięknie mogą komponować się z bielą :)

  OdpowiedzUsuń
 7. bardzo lubię biel wykorzystywaną we wnętrzach :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram