WOW!!! Chcę to! 11. // WOW!!! Wanna have it! 11.

Może nie aż tak białe wnętrze, bo nieco razi, ale ściana  złożona z tych kilku obrazków jest fantastyczna. Dlatego dziś chcę właśnie to! :)


Wielokrotnie pisząc o galerii obrazków, ramek, fotografii... wspominałam o alternatywnych sposobach na zawieszenie dekoracji. Jednym z nich jet półeczka na obrazki. To znakomity wynalazek, patrzcie ile może udźwignąć!

Many times, when I wrote abouit wall gallery, I put here a l;ot of solution "how to hang" pictures on the wall. Thin shelf for frames is the best idea to do functional place for our decoration. Also... it is good for favourites magazines. I wanna it! :) 


1 /

Ola z apetycznego wnętrza

19 komentarzy:

 1. Chcesz, to bierz! :) Ale fakt taki, że mi również podoba się taki jednolity i konsekwentny sposób prezentowania zdjęć. Trzeba jednak mieć odpowiedni kawałek ściany... Miłego!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. właśnie tych "kawałków" u nas w domach jest bardzo dużo, ponieważ trudno nam zagospodarować ściany, więc myślę że i kawałek się znajdzie :)

   Usuń
 2. ja też chcę :) bardzo mi się podobają galerie na ścianach i wiem gdzie w moim domu bym chciała, ale nie mogę się zdecydować jakie formy miały by te galeryjki przyjąć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. super! bardzo mi się podoba takie rozwiązanie:)))
  też chce to też chce!;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja uwielbiam takie domowe galerie :) Sama mam galerię fotografii rodzinnych na ścianie prowadzącej na piętro i tworzę w kilku jeszcze miejscach :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. super pomysł :) galerie szczególnie spełniają się w korytarzach, na klatkach schodowych w przedpokojach .. czyli tam, gdzie zazwyczaj nic ciekawego się nie dzieje :)

   Usuń
 5. mam te połeczki i bardzo je lubię :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetnie to wygląda,też to chcę!! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam te półeczki na obrazki...dzięki nim można szybko zmienić dekoracje:) Mamy je w pokoju dzieci:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak wiem :) juz kiedyś pisałąś. Na dodatek na te półeczki nie tylko pasują ramki, także inne elementy :) a jak nagroda, czy już otrzymałaś? :)

   Usuń
 8. Genialnie się prezentują...i ja chcę;))

  OdpowiedzUsuń
 9. rewelacyjnie wygląda ta domowa galeria :) fajnym akcentem na tym zdjęciu byłoby krzesło w jakimś żywym kolorze ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie! :) rozbiłoby to całą kompozycję i stałąby się ona bardziej zauważalna :) a tak, to trochę zlewa się ze ścianą :)

   Usuń
 10. dokładnie, takie rozwiązanie ożywia nasze puste ściany :)

  OdpowiedzUsuń
 11. marzy mi się klatka schodowa właśnie w takich obrazkach :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram