"szczypta sztuki" tu ... 1 // "touch of art" here ... 1

Jakiś czas temu na moim profilu na Pinterest odnajdywałam dużo wnętrz, które na pierwszy rzut oka wydawały się... puste. A to dlatego, że były w pełni minimalnie urządzone. Brakowało w nich dekoracji lub czegoś co by je wyróżniło, nadało charakter... z tego powodu powstał nowy cykl: "szczypta sztuki" tu ...


W naszych domach, nie raz urządzając wnętrza nie myślimy o dekoracji, a to własnie ona wyróżnia nasz dom spośród innych. Czasem boimy się, że coś nie będzie pasować lub nie do końca jesteśmy pewni gdzie możemy szukać oryginalnych elementów, które ożywią nasz dom. Dziś polecam Wam miejsce, pełne inspiracji i oryginalnych przedmiotów, które ozdobią i wyróżnią każdą przestrzeń. Youartme to miejsce, gdzie artyści z całego świata prezentują swoją twórczość. Wśród nich znalazła się nasza koleżanka: Iza z bloga coloresdemialma. Gratulujemy! 

In our homes there are many empty places where we could put something interesting. We forget about it and  leave it. Today I start new column with special inspiration for you, I am sure that maybe something will inspire you and you put into your home to change its image. In this post I used art from nice place Youartme. There are works from around a world. You could find something in your style :)

Płótna drukowane, obrazy autorstwa Helí García. Ułozone trzy obok siebie uzupełniają pustą przestrzeń, jednocześnie poszerzając optycznie wnętrze i wysłużając zagłówek.  


Plakat autorstwa Elias Zoccoli. Jeden, ale w dużym formacie. Rozweseli i rozjaśni wnętrze. Zawieszony na środku ściany nad łóźkiem jest uzupełnieniem wyposażenia tuż nad łóżkiem.


Wspomnienia z podróży .. nie ma to jak budzić się rano i widzieć najlepsze momenty swoje życia lub takie, które inspirują do realizacji marzeń. Patrząc na fotografie Izy z coloresdemialma ... można się zapomnieć.

1 / PRACE


Ola z apetycznego wnętrza

13 komentarzy:

 1. Ja bym optowała za jakimiś wielkoformatowymi pastelowymi fotami śpiochów :))

  OdpowiedzUsuń
 2. hej kochana!:) świetny pomysł na cykl. zdecydowanie nad tym łóżkiem brakuje kawałeczka sztuki:) Izy fotografie podziwiam od dawna i nawet mam jej zdjęcie z różowym autem u siebie. Czeka tylko na ramkę:))) cudnie!

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo mi się podoba taka kompozycja tematycznych obrazów, ożywia ścianę ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Albo komiksowe dymki z tekstem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajnie dobrane obrazy :) Widać, że masz oko do sztuki! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. ooo jak miło :) fajny artykuł i fajnie wplecione w to YAM :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja uwielbiam otaczać się pięknymi obrazi i zdjęciami, mam ich mnóstwo, patrząc na nie mam dużo pozytywnej energii, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Brakuje czegos kolorwego, ja bym powiesila jakies geometryczne wzory :-)

  OdpowiedzUsuń
 9. jestem za jakimś fajnym plakatem lub zdjęciami..

  OdpowiedzUsuń
 10. Zdecydowanie - jedno duże czarno-białe zdjęcie z delikatnymi szarościami.

  OdpowiedzUsuń
 11. Ja juz podalam propozycje na fb Decor Island - grafika elephant:)))

  OdpowiedzUsuń
 12. polecam zdjęcia wydrukowane na płótnie :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram