PODSUMOWANIE TYGODNIA 4

W tym tygodniu podczas podsumowania chciałabym przedstawić małe nowości na apetycznym wnętrzu. Pewnie wielu z Was już zauważyło nowe rodzaje wpisów, a to wszystko dzięki Waszym ankietom i komentarzom!


Apetyczny projekt za nami, a jakie ja wykonałam porządki? posprzątałam trochę na blogu i wykonałam sobie mój własny harmonogram wpisów :) Stworzyłam przy okazji nowe cykle :) Nareszcie mogę zapanować nad wieloma tematami, które nieraz mi umykały po jakimś czasie. Dziś kolejna ankieta, proszę o głosy :)

Once more, thank you so much that you are and come every day to watch and read my blog. Also it is so helpful to see your voits in the bottom. I am wondering, what was your best post in this week. Thanks folks! :)

Który z postów tego tygodnia podobał się Wam?
{możecie wybrać kilka a nawet żaden}

Ola z apetycznego wnętrza

12 komentarzy:

 1. Bardzo udany tydzień :))) pozdrawiam *

  OdpowiedzUsuń
 2. super tydzień, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. mówiąc szczerze, a właściwie pisząc, każdy Twój pomysł na post mi się podoba :) z ogromną chęcią zaglądam do Ciebie, bo po każdej dawce pięknych wnętrz i detali mam głowę pełną pomysłów i dobry humor przez resztę dnia :)
  pozdrawiam i życzę miłego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Rewelacja :D
  Słonecznego weekendu :)

  OdpowiedzUsuń
 5. sama świetne posty! wybór ciężki był:)))

  OdpowiedzUsuń
 6. dzięki :) mam nadzieję, że Wasza ankieta udoskonali jeszcze bardziej mój blog i jego zawartość, a w przyszłości stanie się poradnikiem, co i jak :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Podoba mi się! ładne zdjęcia i ciekawe pomysły :) www.yokoinwonderland.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Instagram