PODSUMOWANIE TYGODNIA 1

Kochani, dziś trochę inne podsumowanie tygodnia ... Bo każdego dnia stawiamy sobie nowe cele i chcemy się rozwijać. Ja bardzo mocno trzymam się tych słów i z tego powodu trochę innych post, który chciałabym aby pomógł mi w dalszym tworzeniu bloga i jego ulepszaniu ... zapraszam!


Małe podsumowanko. Proszę odpowiedzcie mi, który z tego-tygodniowych postów podobał Wam się najbardziej? Jeśli były to dwa posty, trzy, zaznaczcie! Jesli żaden lub jeśli macie jakies uwagi, poproszę o komentarz :) Mam nadzieję, że po kilku takich małych podsumowaniach na moim blogu będą gościć same mile widziane wpisy. Dzięki!

Small summary... Please check the post topic which did you like the most this week. If like two or three, check three :) In you didn't like anything please write why. Thank You for help! I am sure, that after few small summaries on my blog will be only pots, that you wanna read :)

Który z postów tego tygodnia podobał Wam?
{możecie wybrać kilka a nawet żaden}

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. Dzisiaj na pierwszym miejscu - kaloryfer - zabójczy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. I tym sposobem "zmusiłaś" mnie do przejrzenia tych postów raz jeszcze :) Głos oddany, czekam na kolejne inspirujące posty :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Głos oddany :) mnie się podobały wszystkie Twoje ostatnie posty, mimo, że nie zawsze zostawiałam komentarz :) Twoje inspiracje idealnie pasują do tego co mi się podoba :) więc z przyjemnością do Ciebie zaglądam :) ściskam

  OdpowiedzUsuń
 4. :)) i ja się wypowiedziałam :))) ściskam niedzielnie :*

  OdpowiedzUsuń
 5. nie mogłam się zdecydować, każdy post jest świetny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. nie mogłabym zagłosowac na nic innego jak apetyczny projekt :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Kochana ja uwielbiam wszystkie Twoje posty, ale szczegónie zainteresował mnie ten z kaloryferami i po nim postanowiłam, że przemaluje swoje, bo też mam te stare i nie wyglądają zbyt ciekawie , a w kolorze to będzie coś:)))
  ściskam cieplutko i zapraszam na candy w ramach naszego projektu:)))

  OdpowiedzUsuń

Instagram