MENU INSPIRACJI: wypoczynek w pastelach // MENU OF INSPIRATIONS: relax with pastels

Po tak wiosennym weekendzie, przyszły mi do głowy kolejne porcje inspiracji... jedna z nich już dziś. Chcecie zatonąć w pastelach i wypoczywać? To tylko za pomocą dodatków w tych odcieniach umieszczonych w pokoju wypoczynkowym ...


Wiem, że w tym sezonie stawiamy na przeciwieństwo - neony, jednak pastele są o wiele bezpieczniejsze i uspokajają nieco przestrzeń. Z tego względu warto je stosować w miejscach gdzie lubimy wypoczywać, np. w salonie, tak jak na obrazkach poniżej.

Do you like pastels? Ofcourse - yes! For me it is a good color palete to use it in living room or place where you like to relax, after busy day. Pastels in: flowers, pillow, on the wall... It is always the same effect. Try it for spring!1 / 2 / 3 / 4 / 5

Ola z apetycznego wnętrza

12 komentarzy:

 1. uwielbiam takie klimaty! jasno, okna, zamglony róż, szarości.... mmm!

  OdpowiedzUsuń
 2. o tak jestem za takimi dodatkami:) w połączeniu ze słoneczkiem wyglądają niesamowicie... :)))
  uściski

  OdpowiedzUsuń
 3. cudowne,każde z tych wnętrz mi się ogromnie podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne inspiracje! właśnie mnie naszła ogromna ochota maznąć swoje krzesła jakimś wiosennym kolorkiem...

  OdpowiedzUsuń
 5. o rany, już się nie mogę doczekać naszego urządzania mieszkania.. mój narzeczony zgodził się na białe dechy na podłodze - jestem przeszczęśliwa. i mimo, że chcemy raczej postawić na mocny akcent w postaci czerwonej kanapy ;) to moją pracownię urządzę w pastelach! yeah :D to różowe krzesełko jest urocze - moja siostra ma takie w kolorze mocnej zieleni, jednak to tutaj wygląda o niebo piękniej!

  uwielbiam Twojego bloga! tak się cieszę, że tu trafiłam ;)))
  ściskam mocno!

  OdpowiedzUsuń
 6. piękne wnętrze a lampa rewelacja ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam Twoje pomysły :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jedynka fajna ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. nie było mnie prawie cały marzec :(
  Tyle się tu działo u Ciebie Olu. A ja dopiero powoli się odkopuję z blogowych zaległości! Zabieram się za oglądanie wszystkich postów, które mnie ominęły :)

  OdpowiedzUsuń
 10. OLU! SUPER RETRO BAROKOWA KANAPKA W TRÓJECZCE, FOTELIK W CZWÓRECZCE TEŻ NICZEGO SOBIE:) ZAPRASZAMY DO NAS PO FANTASTYCZNĄ SZTUKATERIĘ, KTÓRA POTRAFI ZAINSPIROWAĆ!

  OdpowiedzUsuń

Instagram