APETYCZNY AMBASADOR: co uczynić aby zapach pozostał na dłużej? czym jest wanilia?

To mój kolejny dzień testu z ambi pur, dziś zdradzę Wam nutkę moich wyników, ale jeszcze więcej odkryję przed Wami w piątek... jaki wpływ na nas ma wanilia i co zrobić aby ten zapach na dłużej zagościł w naszym domu?Wanilia jest przeze mnie głównie kojarzona z zapachem perfum, przytulnością, świeczką zapachową i ... oczywiście wszystkim co puszyste, słodkie i rozpływa się w ustach. Jednak jakie działanie ma na nas wanilia? Po pierwszych testach z produktami Ambi pur, muszę przyznać, że na początku nie mogłam się oswoić z uderzającym zapachem wanilii, jednak po krótkim czasie mocny zapach stał się delikatną "mgiełką" która unosi się w powietrzu i zamienia nawet najmniejsze przytulne wnętrze w takie, w którym chcemy przebywać... a dlaczego? na to odpowiem już w piątek.


A teraz kilka wskazówek:
  • jeśli chcesz aby zapach utrzymał się dłużej w pomieszczeniu: bardzo dobrze go przewietrz, wypełnij  świeżym powietrzem i wygoń wilgoć! 
  • umieść odświeżacz w miejscu otwartym, nie ukrytym - zapach będzie rozmieszczać się równomiernie, nie napotykając przeszkód;
  • stosuj zapach wanilii wtedy gdy czujesz zmęczenie, niepokój, stres itp. Wanilia uspokaja i dodaje otuchy. 


zapach nadal się roznosi, a u Was? przy czym lubicie wypoczywać? cytrusach, cynamonie, tropikalnej bryzie, lawendzie ... ?


Ola z apetycznego wnętrza

2 komentarze:

  1. Wanilia to taki dość słodki, ale intensywny zapach, ciekawe jak się ma to do tych odświeżaczy :)

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja powiem Ci szczerze, że mnie akurat interesuje jakiś fajny zapach do samochodu. Długo szukałem i długo sprawdzałem, aż w końcu zdecydowałem się na zakup zapachu ze strony fresso.pl . Przyznaję, że zapachy mają genialne. Nie dość, że są intensywne i od razu wyczuwalne, to jeszcze na długo się utrzymują. Myślę, że to dobre rozwiązanie, jeśli dba się o czystość w swoim samochodzie. Polecam sprawdzić wszystkie nudy zapachowe.

    OdpowiedzUsuń

Instagram