TREND: geometria // TREND ALERT: geometry

Dziś kolejny wpis o trendach obowiązujących już od zeszłego sezonu... Nie mówię, że nigdy ich nie było, ale to z jaką mocą pojawiły się w świecie wnętrz, mogliśmy odczuć dopiero jakiś czas temu ...


Szczególnie tendencje geometryczne można dostrzec w dekoracjach minimalistycznych. Pełno ich w skandynawskim wzornictwie, które od zawsze charakteryzuje się prostotą w funkcji jak i wyglądzie. Oko ludzkie nie lubi skomplikowanych kształtów, wręcz przeciwnie, łatwiej nam zapamiętać coś prostego, to także szybko się nie nudzi. Stąd tez nic dziwnego, że kochamy wzornictwo pochodzące od północnych sąsiadów.

For months we could see many thinks in geometry pattern. There are many ideas and solutions to decorate our space in geometry. Someone, little bit scary of it can choose only one think, accent, example pillow, but another one, much more breave, put a wallpaper on the wall with big geometry pattern. What do You choose? Geometry - is one of the biggest seson's trend!
1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9

Ola z apetycznego wnętrza

4 komentarze:

 1. Ta tapeta na zdjęciu 6. Jest genialna i szukam jej już od dawna. Może ktoś wie, jaka to firma?

  OdpowiedzUsuń
 2. NIe wiem jaka to tapeta ale rzeczywiście jest genialna. Podobne są w ofercie firmy: KHROMA i OMEXCO. Tam powinno się znaleść coś w tym stylu :) Natomaist co do geometroii to jest świetna we wnętrzach. Wprowadza logikę i taką rastrowość wnętrza. Świetne propozycje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. a kapa? wiecie, gdzie mozna taka dostac???

  OdpowiedzUsuń
 4. grafika z pierwszego zdjęcia mam na t-shercie :D
  i go uwielbiam :D

  OdpowiedzUsuń

Instagram