LEGO - nie tylko dla dzieci // LEGO bricks not only for children

Pewnie każdy z Was miał je na swojej półce, a jeśli nie to teraz może je mieć! bo klocki LEGO jak się okazuje, nie tylko są przeznaczone dla najmłodszych. Jakiś czas temu stałam się posiadaczką takich ... pojemniczków.


Nigdy nie marzyłam o tym, że kiedyś w przyszłości klocki LEGO posłużą zupełnie czemu innego niż zabawie... no może teraz też służą zabawie, ale w aranżacji przestrzeni. Niedawno przywędrował do mnie  prezent z Danii, stolicy tej zabawki... a dokładnie o Room Copenhagen. Postanowiłam w ramach świąt sprezentować klocki znajomym, którzy niedawno założyli pracownię architektoniczną NANA Project. Chcecie zobaczyć efekt? 

Maybe you think, that LEGO bricks are only for children... you are wrong! Some time ago I got a big pacage from Denmark. When I was a child I love to play LEGO, but I have never dreamed that in the future it could be something to organize my work place. I gave away my bricks to friend's architecture office. Look what they have done with them! :) if you wanna see more go there...♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥   ♥  ♥  ♥   ♥  ♥  ♥   ♥  ♥  ♥   ♥  ♥  ♥  

jeśli chcesz zobaczyć więcej przykładów ze świata LEGO, wejdź tu ....
if you want to see more LEGO bricks go there ...

        

Ola z apetycznego wnętrza

11 komentarzy:

 1. rewelacyjne dodatki :)
  można w prosty sposób orzywić wnętrze i dodać mu specyficznego wyglądu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale mi się podoba !!! Ten widok wygląda jakoś takoś znajomo. Pięknie i z lekko designerskim zacięciem :)))) Podoba mi ssię :)))) Poza tym te boxy to świetny produkt i można z niego coś wymodzić w domku i w biurze i gdziekolwiek. Super !!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. jejku jako dziecko uwielbiałam LEGO i miałam je wszędzie a te gadżety są super, nie tylko przypominają dzieciństwo ale fajnie się prezentują

  OdpowiedzUsuń
 4. hah! Znajome próbniki. Sama pracuję w pracowni arch :-)
  Mi się podobają - jako gadżet do bura właśnie lub dziecięcego pokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super pomysł!! Tak głowa na długopisy/ołówki- świetna!

  OdpowiedzUsuń
 6. Lego jest super, u mnie również jest jeden z takich pojemniczków;)

  OdpowiedzUsuń
 7. świetny pomysł z tym lego ;)
  w dzieciństwie uwielbiałam lego, nawet do tej pory jak jakieś dzieciaki wpadają to wykorzystuję to i świetnie się bawimy ;)

  OBSERWUJĘ i zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 8. Głowa ludzika Lego to świetne rozwiązanie. Wygląda to bardzo stylowo i pasuje do całości. Ciekawe co z takich klocków by powstało https://achdzieciaki.pl/k-nex-200

  OdpowiedzUsuń
 9. odkąd ja pamiętam Lego jest zawsze popularną formą zabawki. Te klocki chyba się nigdy nie zestarzeją. Również dość ciekawy jest domek maszy i niedźwiedzia https://modino.pl/dwupoziomowy-dom-niedzwiedzia-masza-simba-9301032 który ma również całkiem spore grono rówieśników.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dla dorosłych są świetne drewniane modele.

  OdpowiedzUsuń

Instagram