"Czas na dizajn" - konkurs

Pomysłów na urządzenie łazienki może być dużo, jednak taka okazja może się już nie zdarzyć. Wiem, że większość z Was uwielbia eksperymenty w swoich czterech ścianach i zawsze dąży do tego, aby każdy szczegół był tym indywidualnym, który nada charakter wnętrzu i wyróżni go, jak etykietka z napisem "to mój pomysł". Mam dla Was pewną propozycję ....Znany producent elementów wyposażenia łazienki, firma Roca, zaprasza wszystkich do udziału w konkursie "Czas na Dizajn". Zadaniem jest zaprojektowanie oryginalnego przycisku łazienkowego do stelaża podtynkowego. Roca od lat wspiera młode talenty, producent wie jak dużo nowości mogą wnieść osoby pełne pomysłów, których interesuje budowanie i estetyka współczesnego świata.  

Co trzeba zrobić żeby wygrać? 
1. wystarczy polubić fanpage Projekt Dizajn na Facebooku
2. odwiedzić stronę www.konkurspro.roca.pl i z jej pomocą zaprojektować swój własny, unikatowy przycisk ROCA, a dokładnie grafikę, która zostanie na nim umieszczona. Gotowy projekt zostanie opublikowany w galerii na stronie www.konkurspro.roca.pl, gdzie wszyscy, którym się spodoba będą mogli oddać na niego swój głos.

Do wygrania atrakcyjne gadżety, niezbędne każdemu projektantowi:
 • nagroda główna: Laptop  Ultrabook™ XPS 13 , wraz  z najnowszym oprogramowaniem Adobe Design Standard CS6 PL Win z zestawem oprogramowania: Creative Suite 6: Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat X Pro, Bridge, Media Encoder
 • i nagroda publiczności będzie 5 sztuk Tabletu PC Samsung Galaxy Tab 2 10.1.
Nagroda główna zostanie wręczona zwycięzcy konkursu, którego wyłoni profesjonalne jury. Natomiast nagrodę publiczność otrzyma autor projektu naklejki, która zdobędzie najwięcej „lajków” wśród projektów umieszczonych w galerii konkursu na www.konkurspro.roca.pl.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------
kilka słów na temat ...

Firma Roca to producent, który nie stoi w miejscu  a poszukuje co chwile nowych inspiracji i pomysłów, aby zadowolić klientów swoją szeroką i niepowtarzalną ofertą. Stąd też pomysł, aby przyszli użytkownicy mieli wpływ na dizajn nowych produktów. Przyciski, które można komponować z stelażami podtynkowymi wyróżnia nie tylko funkcja ale przede wszystkim wzornictwo. To elegancki mechanizm, który prócz funkcji zdobi naszą łazienkę. W ofercie można odnaleźć wiele modeli przycisków, które różnią się nie tylko wyglądem ale także materiałem. Kolejny element wyróżniający przycisk już w przygotowaniu, ponieważ planujecie zabrać udział w konkursie? teraz przyciski będzie wyróżniać kolejny element: grafika, jaką zaproponują miłośnicy dizajnu.  


♥  ♥ ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥  ♥   ♥  ♥  ♥   ♥  ♥  ♥   ♥  ♥  ♥   ♥  ♥  ♥  

sponsorem konkursu jest firma Roca www.roca.pl

Ola z apetycznego wnętrza

9 komentarzy:

 1. Bardzo ciekawy konkurs ... a jednoczesnie dość tani sposób firmy na pozyskanie nowych pomysłów :)

  OdpowiedzUsuń
 2. oczywiście :) ja lubię i popieram taką inicjatywę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Może i tak ale dla młodych projektantów to też sposób na zaistnienie i wybicie się. "Każdy kij ma dwa końce" ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się z Tomkiem, nie jeden został odkryty poprzez konkurs :)

   Usuń
 4. toptrendymeble-pl17 stycznia 2013 09:21

  nam również podoba się konkurs :) oby więcej takich

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy będziecie jeszcze niebawem organizować nowy konkurs? Jestem ciekawy jak to się skończy.

  OdpowiedzUsuń

Instagram