DIZAJN MARKET – Pierwsze święto młodego dizajnu i mody we Wrocławiu!

Ostatnio dotarła do mnie informacja, że w tym miesiącu we Wrocławiu odbędzie się wielkie wydarzenie związane z dizajnem. Chciałam się z Wami podzielić to informacją i zaprosić na proponowane przez organizatorów atrakcje.Święto młodego dizajnu i mody wystartuje 27. października w niepowtarzalnych przestrzeniach Browaru Mieszczańskiego we Wrocławiu

Pierwsza edycja projektu Dizajn Market zaprezentuje to, co najciekawsze z polskiego, czeskiego i słowackiego dizajnu: modę, biżuterię, akcesoria domowe, książki oraz wszelkiego rodzaju dodatki i gadżety zaprojektowane przez młodych autorów. Targi będą uzupełnione kreatywnym programem dla dzieci, warsztatami, projektami twórczymi, występami Dj-ów oraz wegetariańskim bistrem zaadoptowanym bezpośrednio w halach byłego browaru.


Wydarzenie urozmaici m.in. wrocławska grupa 3D czyli Dizajn dla Dzieci oraz Food Design Workshop. Pojawią się również znane „Zeszyty do dizajnu“ i to w dużym formacie.W strefie relaksacyjnej będzie można odprężyć się przy grach planszowych za sprawą stowarzyszenia Wielosfer, a o podniebienia uczestników zatroszczy się księgarnio-kawiarnia Falanster.

Uwaga! Rejestracja wystaw jeszcze trwa! Formularz zgłoszeniowy można pobrać na stronie internetowej www.dizajnmarket.pl.

Dizajn jest wszędzie. Przyjdź i zobacz!

DIZAJN MARKET
27. 10. 2012
Wrocław, Browar Mieszczanski

Ola z apetycznego wnętrza

3 komentarze:

  1. Jaka szkoda, ze mam tak daleko do Wroclawia....:((

    OdpowiedzUsuń
  2. apetyczne w - dziękuję za podzielenie się tym linkiem !! - za Twoją sprawą zgłosiłam się na to wydarzenie i jutro będzie można moje prace oglądać i kupować właśnie na dizajn markecie :))))

    OdpowiedzUsuń

Instagram