Z APETYTEM ODKRYWAMY: jedna restauracja, co miesiąc inny wystrój

Jeśli szukacie inspiracji na własny lokal, sklep bądź uniwersalny wystrój. Myślę, że ta restauracja jest idealnym przykładem, że nie trzeba wiele, aby przyciągną do siebie klienta i zaimponować mu swoją kreatywnością. 


Każdy restaurator wie, jak trudno, wśród gąszczu rozmaitych usług, wyróżnić się z tłumu. Restauracja "What Happens When", bo tak się nazywa, znalazła na to sposób: jak tanio, z nie wielkim wysiłkiem zaskakiwać co rusz klientów. Lokal znajduje się w Nowym Jorku, czyli w mieście, gdzie na każdym kroku czyha na nas jakieś miejsce ze smakołykami. 

Ideą projektantów restauracji "What Happens When" była dokładnie jej nazwa. Dlatego zapraszam do obejrzenia poniższych zdjęć i odkrycia "co się stanie gdy..." 


1. wystrój: MOVEMENT 1 / SPACEE - czyli prostota z małym dodatkiem

2. wystrój:  VALENTINES DAY INSTALLATION   - nie trzeba tłumaczyć


3. wystrój:   MOVEMENT 2 / SPACEE    - trochę drewna i jest jak w dżungli!

3. wystrój:   MOVEMENT 3 / SPACEE    - jak w cyrkowym namiocie

3. wystrój:   MOVEMENT 4 / SPACEE    - w sieci :)

3. wystrój:   MOVEMENT 5 / SPACEE    - orientalnie


Jaki jest przepis na tą restaurację?

podstawy (neutralne tło) + detaleFOTO /

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. Super, coś dla mnie, czyli osoby, która nie potrafi dłużej niż dwa miesiące wytrzymać w tym samym wystroju wnętrza ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dokładnie, można to również odzwierciedlić u siebie w domu :)

   Usuń
 2. Ciekawe rozwiązanie, mniej rozgarnięta jednostka mogłaby nie zorientować się, że jest w tym samym miejscu co miesiąc temu ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Rewelacja naprawde. Świetny pomysł i jaka kreatywność. Może Magda Gessler by mogła też taki pomysł wykorzystać L:DDDDDDD jeśli będę kiedyś w Nowym Jorku to z pewności tam się wybiorę...a jaka ciekawość....przy każdej wizycie wchodzi się jak do innej restauracji. Świetny pomysł !!!!

  OdpowiedzUsuń

Instagram