POKÓJ DZIECIĘCY jak plac zabaw?

Dzieci, to znakomity temat na biznes, czegoż też dla nich rodzice nie zrobią? Od jakiegoś czasu, różni projektanci prezentują w swojej ofercie "domowe place zabaw", bo przecież zimą takie miejsce nie funkcjonuje na świeżym powietrzu, więc trzeba je zorganizować we własnych czterech kątach. Grupa Mimolimit postanowiła przygotować dziecięce pace zabaw niczym z scenografii filmowej. Dżungla tarzana, pokój wróżki, to jedne z propozycji projektantów. W ten sposób pokój dziecięcy zamienia się ze zwykłego domowego zacisza w pełną różnych, "nie z tego świata" zabawek, przypominających świat ulubionych bohaterów filmowych. 

Pokój Tarzana

 Pokój Afryka

Pokój przygód

Pokój małej wróżki

Pokój dziecięcy

Pokój Maharadży


źródła obrazków: www.behance.net

Ola z apetycznego wnętrza

7 komentarzy:

 1. Aż dzieci chce się mieć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. dokładnie! ;) samemu by się skorzystało na zabawie w takim pokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiętam jak nasze dzieci miały taki pokój ... teraz mają swoje osobne ... ale ciągle wspominają swoją wspólną oazę, gdzie na środku był wielki wigwam... ale to były uroki kamienicy i mieszkania wysokiego na 360 cm :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przepiękne wnętrza :) po prostu BAJKA !

  OdpowiedzUsuń
 5. Te pokoje są urządzone i wyposażone w sposób fantastyczny!

  OdpowiedzUsuń
 6. To wspaniałe, że projektanci, o których piszesz postanowili przekształcić pokoje dziecięce w miejsce pełne magii i wyobraźni. Dla dzieci takie przestrzenie mogą być prawdziwym rajem do zabawy. Zdecydowanie może być to inspiracją dla innych projektantów i rodziców, aby tworzyć wyjątkowe przestrzenie dla dzieci, które rozwijają ich wyobraźnię i zachęcają do kreatywnej zabawy. Niejedno dziecko, by się ucieszyło mogąc mieć swój własny plac zabaw w pokoju. :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram