WSPÓŁCZESNY DOM ... dla lalek :)

Zawsze chciałam mieć domek dla lalek, marzyłam o tym aby moja ukochana zabawka miała swoje cztery kąty. Z tego powodu budowałam takie cuda z krzeseł czy razem z tatą wycinaliśmy dom z tektury, a potem malowaliśmy farbami w różne esy-floresy. Dziś rodzice są zasypywani masą zabawek dla swych podopiecznych, półki wyginają się od bijących soczystym różem gadżetów, aż tu ... niespodzianka!
Traktujemy zabawę bardzo poważnie. Nie ma nic poważniejszego od zabawy, kiedy jest się dzieckiem. A my w środku nadal nim jesteśmy. Dlatego szukamy inspiracji w najlepszych dorosłych projektach, materiałach i rozwiązaniach. A potem poważnie je zmniejszamy. Akurat na tyle aby pomieścić 30 cm lalkę Barbie.  
Te powyższe słowa to założenie projektantów, którzy postanowili współczesny dizajn wprowadzić w dziecięcy świat, a to dlatego, że przecież będąc dzieckiem od najmłodszych lat poznajemy otaczający nas świat. Czy to rękodzieło przekona współczesnych rodziców do zastąpienia, różowych i bogatych w miękkie detale akcesoriów dla ich pociech, na minimalistyczne wzornictwo?
źródło obrazków: www.miniio.com

Ola z apetycznego wnętrza

1 komentarz:

Instagram