ZE SKLEPOWEJ PÓŁKI wyposażenie za małą gotówkę

Może tym wpisem stanę się postrachem dla miłośników dizajnu, zostanę wyśmiana i skreślona z listy poważnych osób zajmujących się architekturą, ale uważam że moda modą, a produkt powinien być skierowany przede wszystkim "do ludzi"Szafki łazienkowe. podobają się Wam? odpowiedzcie teraz, jeśli zmienicie zdanie widząc gdzie można je kupić, to nie oszukujcie się i napiszcie ta pierwszą prawidłową myśl w polu komentarza...

Wybrałam kilka przykładów, gdzie można umieścić w jakiejś aranżacji prezentowane szafki. Wszystko odnajdziecie w kolażu :)


Zadziwię Was, ale szafkę odnalazłam przeglądając gazetkę promocyjną sklepu lidl ;) Orientuje się ile kosztują szafki łazienkowe dostępne w sklepach i wcale nie bronią się jakością, ani wykonaniem.Są wręcz bardzo drogie. Jeśli zwykły śmiertelnik urządza swój mokry salon, wyszukuje prostych, łatwych w utrzymaniu form takiego mebla.

 Tym wpisem, chciałam połączyć się z każdym, kto oszczędnie szuka elementów swojego domu, także jeśli spodobały Wam się szafki to szybko jutro biegnijcie do lidla, bo są od jutra w ofercie ;)


źródło obrazków: www.lidl.pl, www.weheartit.com


Ola z apetycznego wnętrza

2 komentarze:

Instagram