BIEL we wnętrzach

biel - najbardziej uniwersalna ze wszystkich barw. Jednak z jednej strony używamy jej, szczególnie przy malowaniu ścian, a z drugiej mówimy "szybko się brudzi, żółknie, nie jest użytkowa...". Dziś postanowiłam pokazać Wam "odważnych", którzy postawili tylko na biel!

Biel jest wspaniałą barwą - bezbarwną :) Na jej tle można znakomicie eksponować dosłownie wszystko od koloru, poprzez faktury i rożne kształty. Należy jednak pamiętać, że biel ma również swoje odcienie. Również, niekoniecznie biel w danym domu w kuchni będzie tak samo wyglądać jak w salonie - wszystko zależy od światła.   w zależności od światła zmienia się odcień bieli
światło dzienne wprowadza gdzieniegdzie cień, a światło sztuczne może ocieplić wnętrze


 białe dodatki o rożnych formach czy fakturach odznaczają się od białych ścian
dodatki, które mogą wprowadzić odrobinę bieli do Waszych czterech kątów:1. SKURAR - Osłonka doniczki, IKEA
2. świecznik STOCKHOLM, IKEA
3. ruchomy stolik LACK, IKEA
4. Lampa stołowa FADO, IKEA
5. lustro HEMNES, IKEA
6. Miska Authentics podwójna, czerwonamaszyna.pl
7. TIME filiżanka cappuchino, DUKA
8. BELLITA, VICKY, poszewka na poduszke, home&you


źródła obrazków: www.miss-design.com, www.johanna-vintage.blogspot.com, www.graphic-exchange.com, www.amandacochrane.com, www.ikea.pl, www.czerwonamaszyna.pl, www.homeandyou.pl

Ola z apetycznego wnętrza

3 komentarze:

  1. Zakochałam się w tych wnętrzach. Uwielbiam biel, dotąd myślałam że białe wnętrza w całości niemożliwe są do zrobienia:)

    OdpowiedzUsuń
  2. są cudowne, ale niestety nasza mentalność jeszcze chyba niedorosła do tego, że biały to nie tylko szybko brudzące się powierzchnie, ale "coś z niczego" :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Przepiękne, uwielbiam białe wnętrza!!

    OdpowiedzUsuń

Instagram