WISIENKA NA TORCIE: krzesełko SIGURD

Warto na sam koniec każdej aranżacji zastanowić się nad akcentami, symbolami, a także elementami, które nadadzą indywidualny charakter wnętrzu. Według mnie to znakomite porównanie do wisienki na torcie!

Dziś jako wisienka na torcie prezentuję Wam nowość, która pojawiła się w sklepach ikea. Niby niepozorne krzesełko, ale z bardzo bogatą historią. Projektanci jako główny cel projektu postawili sobie wygodę. Dodatkowo zaczęli projekt od pytania: gdzie mogłoby sie nasze krzesełko znajdować? Odpowiedź: praktycznie wszędzie. To skromny mebel, który spełnia idealnie swoją funkcję w kuchni, jadalni, a także salonie.

słowo od projektantów:

"Krzesło SIGURD jest jasne i czyste w formie. Aby osiągnąć ten efekt musieliśmy znaleźć równowagę pomiędzy proporcjami krzesła, a kątem ustawienia nóg"

Gdy po raz pierwszy zobaczyłam nowy produkt IKEA, od razu poczułam powiew wiatru w domku na plaży. Każdy może również stworzyć w swoim domu klimat wakacji, urządzając go w stylu nadmorskim. Poniżej kilka przykładów wnętrz z wakacyjnym klimatem, w których krzesło SIGURD znajdzie swoje miejsce.


Według mnie krzesełko jest idealną wisienką, którą można udekorować każde pomieszczenie, nie tylko to ze stołem. Gdzie i jak sprawdzi się "wisienka"?

  • SIGURD - jako idealny akcent w przedpokoju, zawsze można usiąść i wygodnie założyć buty
  • wygodniejszy zastępca taboretu w kuchni, ze względu na swoje małe wymiary i czysta formę
  • idealny do jadalni, szczególnie urządzonej w stylu wiejskim, rustykalnym bądź nadmorskim
  • jeśli ktoś ma dużą łazienkę, warto jako neutralny, ale formalny akcent wstawić krzesełko
  • czysta i prosta forma, którą można umieścić w towarzystwie każdej kolorystykiźródło obrazków: www.housetohome.co.uk, www.ikea.pl

Ola z apetycznego wnętrza

1 komentarz:

Instagram