LISTA WEEKENDOWA 3

Dziś już trzecia lista weekendowa, dla tych którzy jeszcze nie mieli z nią styczności mała instrukcja: zachęcam do klikania w niebieskie napisy na "chmurze"i odkrywania rad! 
(KLIKAJ W NIEBIESKIE NAPISY I ODKRYWAJ!)

Na sam początek weekendu zapraszam na małą zagadkę. Sobota, to dzień którego poranek spędzamy przy porządkach lub tez wybieramy się na małe zakupy. Ci, którzy porządków nie lubią, może zainspirują się tym ładnym czystym mieszkankiem i wprowadzą coś do swoich wnętrz? Dla nieco odważnych i poszukujących zmian, polecam PROJEKT KOLOR. A tym, którzy nie mają zbyt dużego budżetu, małą inspirację na idealne tło w każdym wnętrzu!

Słonecznego weekendu! :)Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. Wzajemnie słonecznego weekendu!!! uwielbiam te Twoje inspiracje!!

  OdpowiedzUsuń
 2. a ja też mam ambitny projekt weekend :) dość pracujący ale dobrze jak sie kocha co się robi, to nie można narzekać na pracę w weekendy :)

  udanego wypoczynku!

  OdpowiedzUsuń
 3. Inspiracje jak zwykle świetne, szpital ujrzałam dopiero jak przeczytałam że to o niego chodzi;)) moim faworytem zdecydowanie jest domek z sielskim klimatem, porażający wręcz czystościa;))) miłego weekendu,pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Kiedy klikam w niebieskie napisy to budzi się we mnie radość jak u dziecka z najlepszych zabawek !!! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Udanego weekendu :)) ja wracam do sprzatania;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że weekend był udany :)

  OdpowiedzUsuń
 7. 22 year old Marketing Assistant Douglas Foote, hailing from Igloolik enjoys watching movies like "Resident, The" and Orienteering. Took a trip to Durham Castle and Cathedral and drives a Bronco. sprawdz tych gosci

  OdpowiedzUsuń

Instagram