Moda = domowa dekoracja | fashion = decoration


Kilka tygodni temu poruszyłam pierwszy temat mody w dekoracji domu, jest wiele sposobów na wykorzystanie elementów naszej garderoby do urozmaicenia wizerunku naszych kątów. Dziś chciałam Wam zaprezentować kolejna porcję inspiracji na tego typu dekorację. 


PASEK, kiedyś paski wisiały u mnie na klamce od drzwi, dziś mam je zwinięte i schowane w koszyku, jednak od jakiegoś czasu chętnie oglądam je w domowych biurach. Służą tu jako elementy utrzymujące 

T-SHIRT niby taka zwykła rzecz, a ile może wnieśc nowego do wnętrza. Sami sprawdźcie to na własnej skórze. Gdy mam jakiś podkoszulek z przemawiającym napisem, chętnie na niego spoglądam, np. jak wisi na wieszaku w widocznym miejscu, jednak gdy t-shirt jest przypadkiem rzucony na kanapę, to już nie jest to dla mnie dekoracja, a bałagan. Trzeba uważać z tym sposobem, aby dekoracja nie stała się nieartystycznym nieładem. 

GARDEROBA, czasem nie mamy miejsca na garderobę, ale możemy wygospodarowac kawałek pokoju na organizację ubrać lub tez mieć pod ręką wieszak, na którym np wieszamy to co chcielibyśmy ubrać w następnym dniu (o tym pisałam więcej tutaj). Zazwyczaj, gdy nasza szafa jest otwarta staramy się w niej utrzymać porządek, choć nawet artystyczny nieład, w tym przypadku mógłby być uzasadniony.

A Wy, macie jakieś inne sposoby na dekorację modą?


1 / 2 / 3 / 4 / 5

Ola z apetycznego wnętrza

2 komentarze:

  1. marzy mi się taka sypialnia, ale miejsca niestety brak :(

    OdpowiedzUsuń
  2. A mnie nie do końca przekonują dekoracje w postaci koszulek, w ogóle rzeczy wiszących "dla każdego do oglądnięcia". Ładnie wygląda to na zdjęciach ale która z nas ma 5 rzeczy na wieszaku w pastelowych kolorach?? POza tym kurzy się to niemiłosiernie.. Przekonuje mnie za to torba z pierwszego zdjęcia.. :) taaa, torbą jestem przekonana :D

    OdpowiedzUsuń

Instagram