Moda = domowa dekoracja | fashion = decoration


Kilka tygodni temu poruszyłam pierwszy temat mody w dekoracji domu, jest wiele sposobów na wykorzystanie elementów naszej garderoby do urozmaicenia wizerunku naszych kątów. Dziś chciałam Wam zaprezentować kolejna porcję inspiracji na tego typu dekorację. 


PASEK, kiedyś paski wisiały u mnie na klamce od drzwi, dziś mam je zwinięte i schowane w koszyku, jednak od jakiegoś czasu chętnie oglądam je w domowych biurach. Służą tu jako elementy utrzymujące 

T-SHIRT niby taka zwykła rzecz, a ile może wnieśc nowego do wnętrza. Sami sprawdźcie to na własnej skórze. Gdy mam jakiś podkoszulek z przemawiającym napisem, chętnie na niego spoglądam, np. jak wisi na wieszaku w widocznym miejscu, jednak gdy t-shirt jest przypadkiem rzucony na kanapę, to już nie jest to dla mnie dekoracja, a bałagan. Trzeba uważać z tym sposobem, aby dekoracja nie stała się nieartystycznym nieładem. 

GARDEROBA, czasem nie mamy miejsca na garderobę, ale możemy wygospodarowac kawałek pokoju na organizację ubrać lub tez mieć pod ręką wieszak, na którym np wieszamy to co chcielibyśmy ubrać w następnym dniu (o tym pisałam więcej tutaj). Zazwyczaj, gdy nasza szafa jest otwarta staramy się w niej utrzymać porządek, choć nawet artystyczny nieład, w tym przypadku mógłby być uzasadniony.

A Wy, macie jakieś inne sposoby na dekorację modą?


1 / 2 / 3 / 4 / 5

Ola z apetycznego wnętrza

3 komentarze:

  1. marzy mi się taka sypialnia, ale miejsca niestety brak :(

    OdpowiedzUsuń
  2. A mnie nie do końca przekonują dekoracje w postaci koszulek, w ogóle rzeczy wiszących "dla każdego do oglądnięcia". Ładnie wygląda to na zdjęciach ale która z nas ma 5 rzeczy na wieszaku w pastelowych kolorach?? POza tym kurzy się to niemiłosiernie.. Przekonuje mnie za to torba z pierwszego zdjęcia.. :) taaa, torbą jestem przekonana :D

    OdpowiedzUsuń
  3. Zawsze marzyło mi się, aby mieć u siebie taki porządek i wszystko ładnie poukładane według wzorów i kolorów, ale obawiam się, że u mnie byłaby to tylko opcja na 1-2 dni, bo za chwilę zrobiłby się znów bałagan, bo nigdy w pośpiechu nie ma czasu na to, aby coś odłożyć na swoje miejsce. Chciałabym też ładnie wyeksponować w garderobie wszystkie dodatki do ubrań: torebki, paski itd. od https://versoli.pl/pl/ , ale jakoś na razie nie mam na to pomysłu. Może Wy coś podpowiecie? A może masz w jakiś fajny sposób to wszystko zaaranżowane?

    OdpowiedzUsuń

Instagram