Brak pomysłu na łazienkę? spróbuj to!Nie masz pomysłu na łazienkę? Nie masz kompletnie pojęcia jak wyremontować lub odświeżyć wygląd Twojej łazienki? Zazwyczaj decyzję remontu nie podejmujemy przypadkiem, bo albo coś się zepsuje, albo nasze wnętrze jest na tyle zaniedbane, że dojrzewamy do decyzji remontowej ... ale co zrobić aby znaleźć inspirację na nowe pomieszczenie i być zadowolonym z efektu końcowego?

Każdy remont musi mieć jakiś bodziec. Mam znajomych, którzy są uzależnieni od Instagrama lub Pinterest i przeglądając kolorowe obrazki po sto razy dziennie odświeżając stronę, znajdują milion inspiracji i rzeczy, które chcieliby mieć. W ten sposób ich mieszkanie przeżywa wieczny remont. Może gdybym choć trochę była uzależniona od socialmediów, to i mój salon byłby już skończony? Dziś chciałam poddać Wam jeden z pomysłów jak odświeżyć lub wyremontować łazienkę. Nie koniecznie musimy burzyć wszystko aby osiągnąć ten efekt.

N A D A J     Ł A Z I E N C E    G Ł Ę B I Ę

Pierwsze zdjęcie przemawia za mną najbardziej. Choć niekoniecznie głębia może być tylko wytyczeniem strefy prysznica czy wanny, możemy w ten sam sposób otoczyć wnękę z umywalką. Oby nie pralką, jeśli pralka jest w kontrastującym kolorze i jeszcze mocniej wybijałaby się na tle ciemnej ściany. Magia polega na nadaniu kontrastu, pomiędzy jedną częścią łazienki a drugą. Dodatkowo możemy w ten sposób optycznie zmienić kształt, a nawet wielkość łazienki. 

Szukasz więcej inspiracji łazienkowych, może te tematy Cię zainteresują:

1 / 2 / 3

Ola z apetycznego wnętrza

5 komentarzy:

 1. Super wskazówki! Jestem własnie przed remontem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie się wszystkie pomysły podobają. Ważne, że oświetlenie jest też dopracowane. Na https://www.interblue.pl/ widziałem ciekawe lampy, myślicie, że warto je wykorzystać w projekcie łazienki? remont kapitalny się szykuje u mnie. I to już niedługo, jeszcze przed Bozym Narodzeniem.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo pomysłowe rozwiązanie. Na pewno dodatek koloru ożywi łazienkę, a dodatkowo uwydatni prysznic. Sam pomyślę o czymś takim w mojej łazience.

  OdpowiedzUsuń
 4. Super wyglada! Ja ostatnio tez robilam remont lazienki :) Moja jest akurat blekitno biala, mysle, ze wyglada super :) Mam tez takie jasne reczniki, udalo mi sie je wyczaic na stronie producenta - website). polecam poogladac:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja planuje przemalować kafelki w łazience, bo chwilowo remont generalny z wymianą kafli nie wchodzi w grę. Tylko muszę znaleźć odpowiednią farbę do tego. Może ktoś ma jakąś godną polecenia?

  OdpowiedzUsuń

Instagram