1 materiał - kilka rozwiązań


Lubię proste materiały. Lubie materiały, które są schowane gdzieś w kącie.  Lubie materiały, które nie należą do tych szlachetnych ... A jeszcze bardziej lubię jak jest dostrzegany ich potencjał przez innych. 

To podobnie jak w bajce o brzydkim kaczątku. Coś bardzo niepozornego, może w przyszłości być zupełnie inaczej doceniane. Obecnie do łask wróciła zwykła sklejka. Wiele osób wykonuje z niej cuda! Pisałam i podziwiałam ją wielokrotnie na blogu. Czy to w postaci fragmentu zabudowy, czy pojedynczego mebla, cz też całej zabudowy. 


Dziurkowana płyta ... tak przeze mnie jest kojarzona. Wydawałaby się materiałem idealnym na plecy mebla, a tu ... odkrycie. Dlaczego nie przenieść go do przodu, nadać mu funkcję i zaprezentować przed całym światem? Podoba Wam się takie rozwiązanie? Zapisuję je do mojej tablicy na Pinterest: Dream Home.

CZY MACIE POMYSŁ NA INNE NIESZLACHETNE MATERIAŁY? CO LUBICIE? NA JAKIE MATERIAŁY ZWRACACIE UWAGĘ?1 / 2 / 3 

Ola z apetycznego wnętrza

10 komentarzy:

 1. Ja bardzo lubię chropowate powierzchnie, dzięki którym można poczuć fakturę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Genialnie to wygląda. Niby zwykła sklejka a tyle możliwości :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo fajnie wyglądają te rzeczy zrobione ze sklejki. Gdzie można kupić jakieś płyty czy deski z tego materiału? Markety budowlane? Bo też chętnie coś bym sobie stworzyła. Znalazłam tu inspirację :)
  Pozdrawiam serdecznie i czekam na kolejne wpisy :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kierunek sklep budowlany:-) super pomysł ze sklejką, niestety mam przy biurku tablicę korkową więc nici ze sklejki...

  OdpowiedzUsuń
 5. Naszła mnie chęć żeby coś takiego stworzyć. Muszę ruszyć w weekend do jakiegoś sklepu i spróbować coś ciekawego zbudować :)

  OdpowiedzUsuń
 6. No proszę, czegoś takiego się nie spodziewałem :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Sklejka jest naprawdę bardzo uniwersalna. Podobnie jak zwykłe patyczki do lodów czy kołki, z których również można stworzyć bardzo wiele ciekawych rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 8. Pięknie to wygląda. Nie myślałam, że ze zwykłej pospolitej sklejki można zrobić coś tak ładnego :)
  Super robota, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Mi również bardzo się podoba. Wystarczy trochę pomyśleć i można coś fajnego stworzyć niewielkim kosztem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Faktycznie, bardzo pomysłowe. Nie codziennie widzi się takie rzeczy :)

  OdpowiedzUsuń

Instagram